MPZP dla obszaru położonego w rejonie ulic Bocheńskiego i Żeliwnej

Projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Bocheńskiego i Żeliwnej w Katowicach zostanie wyłożony do wglądu publicznego w dniach od 18.03.2014 r. do 15.04.2014 r.  w  siedzibie Przedsiębiorstwa Projektowania, Studiów, Usług i Realizacji „Terplan’ Sp. z o.o., Katowice ul. Wita Stwosza 6 lok.7, II piętro, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 13.00.

Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępniony będzie także na stronie internetowej http://www.bip.um.katowice.pl.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 25.03.2014 r.w Wydziale Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Katowice, ul. Rynek 13, V piętro, w sali 515 o godz. 14.00.

Uwagi i wnioski będzie można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29.04.2014 r.

Źródło: bip.um.katowice.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Inwestycje, Komunikacja, Komunikacja piesza, Komunikacja rowerowa, Komunikacja samochodowa, Komunikacja zbiorowa, Przestrzeń publiczna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s