Nowa mieszkaniówka w Dolinie Trzech Stawów

Ogólnopolska firma deweloperska HM INWEST S.A., działająca pod logiem „Grupa Inwest”, będącym nazwą marketingową i zastrzeżonym zaktualnosciakiem towarowym, zakupiła w styczniu bieżącego roku działkę w Katowicach przy ulicy Pułaskiego pod budowę nowej inwestycji. Jest to kontynuacja działań inwestycyjnych Spółki na terenie Górnego Śląska, po zakończeniu z sukcesem w ubiegłym roku budowy budynku apartamentowo-usługowo-biurowego przy ulicy Opolskiej 17/19 w Katowicach.

Na podjęcie ww. decyzji przez Zarząd Spółki wpływ miał nie tylko znaczący rozwój Miasta Katowic w ostatnim czasie, ale także wzorowy przebieg współpracy w relacji Inwestora z Urzędem Miejskim na płaszczyźnie formalno-proceduralnej podczas każdego etapu inwestycji. Nowa inwestycja na Osiedlu Paderewskiego w „Dolinie Trzech Stawów” zakłada powstanie dziewięcio-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z mieszkaniami, garażami oraz lokalami usługowymi w parterze.*

Koncepcja tego eleganckiego budynku wkomponowana będzie w najbliższe otoczenie. Rejon „Doliny Trzech Stawów” z pewnością okaże się właściwym miejscem do zamieszkania dla wielu rodzin poszukujących własnego „M”.*

Obecnie Spółka jest w fazie dostosowywania projektu do nowych założeń, tak aby zarówno mieszkania jak i lokale spełniały oczekiwania i preferencje nawet najbardziej wymagających klientów. W intencji Spółki jest, aby jak najwięcej mieszkań w budynku wpisywało się w program „Mieszkanie dla Młodych”.

Planowane rozpoczęcie inwestycji nastąpi jesienią 2014 roku.

Pełna oferta wraz z planami mieszkań, wizualizacją budynku oraz cennikiem prawdopodobnie powinna być dostępna na stronie www.grupainwest.pl już w III kwartale br.

Źródło: skyscrapercity.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inwestycje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s