Jeden bilet do wesołego miasteczka, zoo, planetarium i na Elkę

Park Śląski wprowadza od 1 kwietnia 2014 roku wspólny bilet. Kupując go, będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji parku, a także z rabatów na ofertę noclegową.
Z podobną inicjatywą park wyszedł w zeszłym roku, w tym bilet będzie kosztował tyle samo. Do dyspozycji zwiedzających dochodzi jednak kolejka Elka. Bilet dla jednej osoby będzie kosztował 80 zł, a rodzinny 200 zł. Jak wyliczyły władze parku, kupując go, będzie można zaoszczędzić od 35 do 50 proc.

Zakupiona raz wejściówka zachowuje ważność od początku maja do końca września. Przy wejściu do każdej parkowej instytucji będą odcinane konkretne kupony. Kupując bilet, będzie można skorzystać ze Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Planetarium Śląskiego, Śląskiego Parku Linowego, Muzeum „Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie oraz kolejki linowej Elka. Dodatkowo bilet będzie uprawniał do zniżek w wybranych restauracjach i hotelach.

– Radzimy się spieszyć, bo liczba biletów jest ograniczona, a biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny, może się okazać, że ich zapas wyczerpie się po kilku dniach – mówi Łukasz Buszman, rzecznik Parku Śląskiego. Dodaje, że władzom parku zależy na stałych bywalcach i udogodnieniach dla osób, które z parkowych atrakcji korzystają bardzo często.

Sprzedaż „Biletu do Parku Śląskiego” rozpocznie się 1 kwietnia i będzie prowadzona w kasie Wesołego Miasteczka, w budynku dyrekcji, skansenie oraz w internecie na stronie www.sklep.parkslaski.pl.

Źródło: katowice.gazeta.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s