Leroy Merlin naprzeciw SCC coraz bliżej. Jest pozwolenie na pierwsze prace

z15694183Q,Sklep-Leroy-MerlinWłaściciel marketów budowlanych sieci Leroy Merlin jest właścicielem działki na terenie dawnej Huty Baildon. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie się tu sporo dziać
O tym, że część dawnej Huty Baildon ma prywatnych właścicieli, wiadomo od dawna. Miasto chce zezwolić na budowę tu dużych sklepów. Jedna z działek w tym miejscu należy do sieci Leroy-Merlin. Firma pytana o plany z tym związane nie udziela informacji. – Leroy Merlin Polska posiada rezerwy gruntowe w różnych miejscach i wykorzystuje je zgodnie z przyjętą strategią rozwoju. Nie udzielamy jednak informacji na temat konkretnych gruntów i związanych z nimi planów – wyjaśnili już kiedyś przedstawiciele spółki.

„Wyborcza” dowiedziała się jednak, że powiązana z siecią firma „Leroy-Merlin Inwestycje” (zajmuje się m.in. budową sklepów i wynajmem nieruchomości) już dostała zgodę na rozbiórka dawnej hali łuszczarni i hali wykańczalni na terenie zlikwidowanej huty.

Źródło: katowice.gazeta.pl

Komentarz:

To jest zdecydowanie miejsce na większe inwestycje, niż market budowlany – najlepiej, gdyby kontynuowana była tam zabudowa biurowa, jak w innych miejscach wzdłuż DTŚki. Mam nadzieję, że nie powstanie tam Leroy Merlin.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inwestycje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s